Uskoro naplata parkinga u cijelom gradu – iscrtat će se još 50.000 parkirnih mjesta?!
Vrijeme besplatnog parkiranja oko zgrada po zagrebačkim kvartovima uskoro bi moglo postati prošlost. Naime, u Gradskoj upravi razmišljaju o naplati parkiranja po cijelom Zagrebu. „Naš …
